Klimatyzator ścienny Multi LG Deluxe MS18AQ.NC0 (jednostka wewnętrzna) View full size

Display all pictures

Klimatyzator ścienny Multi LG Deluxe MS18AQ.NC0 (jednostka wewnętrzna)

Cena katalogowa:

2 400,00 zł

netto

  Unikalne cechy

  Jednostka wewnętrznaMS18AQ.NC0
  WydajnośćChłodzenie/GrzanieNom.kW5,3 / 5,8
  Pobór mocyNom.W40
  Pobór prąduChłodzenie/GrzanieNom.A0,3
  Zasilanieø/V/Hz1 / 220-240 / 50
  Przepływ powietrzaWys./śr./nis.m³/min16,2 / 14,2 / 12,3
  Poziom ciśn. akustycznegoChłodzenieWys./śr./nis.dBA37 / 33 / 28
  Poziom mocy akustycznejChłodzenieMaxdBA57
  Osuszaniel/h1,9
  WymiarySzer.×wys.×głmm1030 × 325 × 250
  Wagakg13,8
  Przyłącza rurCieczmm(cale)ø 6,35 (1/4)
  Gazmm(cale)ø 12,7 (1/2)
  SkroplinyŚr. zewn./wewn.mmø 21,5 / 16

  Filtrowanie
  (filtr antywirusowy i antyalergiczny)

  Filtry antywirusowy i antyalergiczny deaktywują wirusy, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka, co zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

  Filtry LG antywirusowy i antyalergiczny blokują neuramidazy i hemaglutyniny, które są aktywowane gdy wirus opuszcza komórkę macierzystą w celu rozmnażania się.

  Odświeżanie
  (potrójny filtr)

  Potrójny filtr składa się z trzech stref, które redukują symptomy obecności licznych związków organicznych, w tym formaldehydu. Dodatkowo usuwane są tu nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu warunki przebywania w pomieszczeniu stają się komfortowe.

  1. Filtr zielony usuwa lotne substancje chemiczne takie jak zapach świeżo nałożonej farby, domowych środków czystości, nowych dywanów, mebli itp.
  2. Filtr czarny redukuje obecność składników organicznych jak formaldehyd, który może powodować stany zapalne skóry czy zapalenie płuc.
  3. Filtr czerwony usuwa nieprzyjemne zapachy, z którymi mamy do czynienia na co dzień, np. dym papierosowy, zapach ryb, żywności, powodujące migrenę lub chroniczne zmęczenie.

  Eliminacja
  (filtr plazmowy)

  Opracowany przez LG plazmowy system oczyszczania powietrza usuwa nie tylko mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz, ale również domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.

  Automatyczne
  oczyszczanie

   Główną przyczyną powstawania przykrych zapachów jest pleśń osadzająca się na wymienniku ciepła. Po wyłączeniu klimatyzatora, na mokrym wymienniku będą gromadziły się pleśń i bakterie. Funkcja automatycznego oczyszczania osusza mokry wymiennik zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni, eliminuje przykre zapachy i oszczędza czas potrzebny na częste mycie urządzenia.

  Łatwa
  instalacja

   Demontowany panel instalacyjny 
   Zdejmowana dolna część obudowy jednostki wewnętrznej LG umożliwia montaż bez konieczności rozebrania urządzenia na części stwarzając dogodny dostęp instalacyjny czy serwisowy.

   Wbudowany wspornik 
  Wspornik instalacyjny tworzy przestrzeń pomiędzy ścianą a klimatyzatorem, upraszczając montaż urządzenia który teraz możliwy jest bez asystowania osób trzecich.

   Większa przestrzeń na rury 
  Powiększona - w porównaniu do większości urządzeń na rynku - o 45% przestrzeń na rury ułatwia czynności instalacyjne.